TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro významnou firmu v plzeňském kraji hledáme zkušené TECHNIKY ÚDRŽBY

  • Náplň práce:

  • zodpovědnost za údržbu, opravy a seřizování strojů po elektronické stránce
  • opravy a nastavení svářecích automatů, programování, popř. technické úpravy
  • řešení technických problémů
  • zavádění programů do robotů, kontrola a úpravy nastavení trajektorií robotů, včetně kontroly svařovacích parametrů
  • provádění odečtu spotřeby elektrické energie a ostatních medíí a vedení záznamů
  • provádění revizí el. spotřebičů a el. ručního nářadí, včetně vedení záznamů

Požadujeme

  • SŠ elektrotechnického směru
  • platná vyhláška 50 (§ 6)
  • znalost robotiky a automatizace
  • znalost systémů PLC (Simatic S7), znalost robotů ABB
  • manuální zručnost, zodpovědnost
  • praxe na pozici elektrikáře v automotive nebo šikovný absolvent
  • základní znalost AJ výhodou
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • měsíční bonus
  • příspěvek na dojíždění až 2.000,- Kč
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • jazykové kurzy

Vytvořeno:

dne 06.04.2016 v 4:31

Místo práce:

Plzeňský kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba