Prodavač(ka)/Řidič(ka) autodílů, (Olomouc) - Práce v ČR .cz

Prodavač(ka)/Řidič(ka) autodílů, (Olomouc)

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Jste komunikativní?
Láká Vás oblast auto-moto?
Máte již předchozí zkušenosti s prodejem?

PAK JSTE TO PRÁVĚ VY, KOHO HLEDÁME ,-)

Co budete dělat?

  • věnovat se našim zákazníkům na prodejně LKQ CZ a poskytovat poradenství
  • částečné vyřizovat objednávky od našich volajících zákazníků
  • vyřizování reklamací
  • pečovat o to, aby naše prodejna "pěkně vypadala"

Koho hledáme?

  • starost o zákazníky je pro Vás prvořadá a s nadšením se učíte novinkám
  • máte znalost a zájem o oblast auto – náhradní díly, autopříslušenství
  • máte příjemné vystupování, prodejní talent
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B (kvůli záskoku za kolegy řidiče)
  • jste technicky zdatní a učenliví
  • máte uživatelskou znalost PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a skvělý, rodinný kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
  • hlavní pracovní poměr přímo pod zaměstnavatelem (po 1. roce možné prodloužit na dobu neurčitou)
  • příspěvek na stravování
  • motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda + měsíční prémie)
  • standartní 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
  • práce v jednosměnném provozu
  • nové pracovní oblečení každého ½ roku
  • Multisport karta nebo ActivePass
  • odměna za doporučení nového kolegy
  • zvýhodněné ceny a slevy na náš sortiment
  • zvýhodněné ceny na drogistické zboží a volání od O2 pro Vás i celou rodinu
  • slevy na cestování a kulturu např. slevy na lístky do divadla, slevy na zájezdy, slevy na rodinné výlety do bazénového světa AquaPalace
  • firemní akce – Beer fest, vánoční večírek

Nástup možný IHNED nebo DLE DOMLUVY.

Připojte se k našemu týmu. Neváhejte a zašlete Váš životopis.

Vytvořeno:

day 15.10.2021 at 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek