Celní deklarant/ka | 50 000 Kč | příspěvek na dopravu

Ovládáte anglický jazyk a orientujete se v celní problematice? MS Office Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás.

Pro našeho významného partnera hledáme posilu na pozici Celní deklarant/ka.

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení50 000 Kč (dle zkušeností)
  • Příspěvek na dopravu 2 000 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na stravování 60 Kč/den
  • Roční bonus 10 % z fixní mzdy
  • Příspěvek na telefon 800 Kč/měsíčně
  • 25 dní dovolené
  • Pracovní doba 08:00 – 16:30 (flexibilní začátek pracovní doby 07:00 – 09:00)
  • Možnost kariérního růstu

Náplň práce:

  • Zajištění objednávaní́ zásilek
  • Příprava podkladů k zásilkám pro celní řízení (dovoz, vývoz)
  • Sledování zásilek včetně celního odbavení a přepravních dokumentů
  • Evidování přeprav a celního odbavení
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a v neposlední řadě s celní správou

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s celním odbavením a proclíváním mimo EU
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (ideálně automotive a logistika)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni!
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Spolehlivost, týmová spolupráce, komunikativnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 720 987 951. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 06.02.2023 at 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.