Práce na CNC | 50 000 Kč - rodinná firma

Pro našeho klienta z oblasti strojírenství a kde “vládne” skvělá rodinná atmosféra, hledáme zručné kolegy na pozici seřizovač CNC (m/ž) a další šikovné členy do týmu!

Chcete pracovat v pohodové atmosféře a mít volné víkendy? Mít možnost posouvat své zkušenosti dál a svobodně nám sdělit, jak si Vaší práce finančně vážíte?

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti s rodinnou atmosféru a přátelský kolektiv
  • Podpora kolegů při adaptaci
  • Firemní vzdělávací školení
  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 12 hodinové směny  - 15 směn v měsíci
  • Volné víkendy pro rodinu a koníčky
  • Závodní kantýnu s famózními jídly

Vaše pracovní náplň:

  • Seřizování CNC strojů, odpovědnost za kvalitu výrobků
  • Zajištění plynulého chodu na směně
  • Čtení ve výkresové dokumentaci

Co za to očekáváme:

  • Ukončení SŠ vzdělání - strojírenství
  • Praxi s obsluhou CNC
  • Orientace ve výkresech
  • Schopnost vést své kolegy
  • Znalost NX CAM výhodou, nikoliv podmínkou

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 01.12.2022 at 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.