Marketing Business Partner - produkty Microsoftu - BRNO/BRATISLAVA

Marketing Business Partner - produkty Microsoftu - BRNO/BRATISLAVAOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Hledáme Marketing Business Partnera pro produkty Microsoftu a Datovou analytiku

Jsme Solitea a přinášíme do firem systém. Nabízíme software, který pomáhá našim zákazníkům zvládat každodenní pracovní agendu i legislativní povinnosti. 

Aktuálně rozšiřujeme tým a hledáme k nám do týmu parťáka či parťačku, co se postará o marketingovou komunikaci pro portfolio produktů od Microsoftu, týkající se datové analytiky. Budeš to právě Ty?

 

Co Tě u nás čeká?

 • Vnější i vnitřní komunikace: pravidelně budeš v úzkém kontaktu s vedoucími produktů, managementem jednotlivých business unit, ostatními markeťáky i partnerskými agenturami.
 • Hlídání svěřeného budgetu: vedle řízení přiděleného rozpočtu na Tebe čeká i vyřizování objednávek a faktur, aby čísla seděla tak, jak mají.
 • Zajištění růstu svěřených produktů: Tvé kreativní koncepty a Tebou stanovené marketingové cíle zajistí, že o našich produktech bude slyšet.
 • Reporting: je potřeba, aby Tebou vynaložené pracovní úsilí bylo i efektivní, takže budeš často pracovat s daty a výsledky budeš zpracovávat do přehledných reportů. 
 • Potřebná administrativa: kampaně připravujeme i s našimi partnery, proto je nutné postarat se o jejich přípravu a vyúčtování. 

 

Jak si Tě představujeme?

 • Organizovanost a multitasking máš v krvi: umíš si určit priority a plánovat, pohlídáš si termíny odevzdání úkolů a nevyděsí tě ani větší množství operativy najednou.
 • Máš za sebou alespoň 3 roky v marketingu: dokážeš vytvářet, koordinovat i realizovat marketingové kampaně, umíš k nim navrhnout on-line komunikaci a víš si rady i s materiály pro zákazníka.
 • Umíš chodit v digitálním marketingu: většinu času strávíš v online prostředí, určitě proto využiješ schopnost navrhnout strukturu webu, vymyslet obsah landing page, vybrat vhodná témata na blog a určit strategii komunikace produktů na sociálních sítích.

 

Co Ti nabídneme na oplátku?

 • příležitost stát se expertem na datovou analytiku: získáš hluboké znalosti o potřebách zákazníků, kteří se zabývají analýzou dat.
 • skvělý tým markeťáků: na vše výše uvedené nebudeš sám/sama. Můžeš se opřít o pohodový československý tým 19 lidí, který si navzájem pomáhá lidsky i profesně.
 • potřebné technické vybavení: notebook a mobil jsou samozřejmostí.
 • home office podle potřeby: je jedno, odkud pracuješ, důležité je mít své úkoly hotové.
 • balík benefitů: ať jsi sportovec nebo jdeš raději za kulturou, z našich benefitůsi určitě vybereš ty, které Ti sednou.
 • zázemí jedné z našich poboček: Brno nebo Bratislava? Pracovní místo Ti zařídíme v jedné z těchto kanceláří, dle Tvého výběru

 

A ještě pár vět o nás

V Solitei vyvíjíme podnikové systémy, se kterými domácí i zahraniční firmy lépe zvládají rutinní agendu i legislativní povinnosti. Rodinné firmy, rozvíjející se střední podniky i obří korporace díky našim produktům denně šetří čas i peníze, jenž mohou investovat do svého růstu.

Především jsme ale mozaikou složenou z řady firem, z nichž každá přinesla vlastní kulturu, zvyky i rituály. Ty jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace v přístupu jak ke klientům, tak i k našim zaměstnancům. Všechny nás spojují naše společné hodnoty – odbornost, stabilita, partnerství.


Vytvořeno:

day 19.09.2022 at 0:00

Vzdělání:

Bakalářské

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek